Akce

 • Valentýnské menu

  Valentýnské menuValentýnské menu

  Kdy: 14. 2. 2017

  Vychutnejte si u nás speciální valentýnské menu s výborným dezertem.

 • Čertovské Šenkovní pivní hody

  Čertovské Šenkovní pivní hodyČertovské Šenkovní pivní hody

  Kdy: 5. – 11. 12. 2016

  Pokud jste v průběhu roku nebyli zrovna hodní a pomalu se smiřujete s tím, že tento rok vás čerti skutečně odnesou, máte šanci jim jít naproti. V Slatinském Šenku na vás budou čekat opravdové čertovské pekelnosti. 

 • Zvěřinové hody

  Zvěřinové hodyZvěřinové hody

  Kdy: 21. – 30. 11. 2016

  Ať už jste si zvěřinu zamilovali již dávno nebo se jí chystáte teprve přijít na chuť, poslední listopadový týden v Slatinském Šenku bude pro vás ideálním místem. Můžete se těšit na výtečné kančí, srnčí i dančí speciality. 

 • Svatomartinské slavnosti

  Svatomartinské slavnostiSvatomartinské slavnosti

  Kdy: 11. – 13. 11. 2016

  Svatomartinské slavnosti, husa a víno. Pojmy, které k sobě neodmyslitelně patří. Stejně tak patří do naší nabídky, kterou jsme si pro vás pečlivě na tyto listopadové dny připravili.  

 • Staročeská kuchyně

  Staročeská kuchyněStaročeská kuchyně

  Kdy: 24. 10. – 6. 11. 2016

  Skvělá staročeská jídla jako od babičky si u nás můžete vychutnávat v rámci speciální nabídky po celé dva týdny. Nebude chybět například staročeská bramboračka, cmunda ani bramborové placky. 

 • JAZZ TRIO

  Jazz trioJAZZ TRIO

  Kdy: všechny srpnové soboty

  Celý srpen nám bude sobotní večery ve Slatinském Šenku zpestřovat živá jazzová hudba JAZZ TRIO. Budeme se na vás těšit vždy od 18 hodin. 

 • Květen - lásky čas, na pořádnej hambáč právě čas

  Květen lásky čas 2016Květen - lásky čas, na pořádnej hambáč právě čas

  Kdy: od 1. 5. 2016

  Byl pozdní večer, první máj, večerní máj, byl lásky čas. A také čas, kdy vás zveme, abyste ochutnali výborné harmburgery z naší kuchyně. 

 • Zvěřinové hody

  Zvěřinové hody 2016Zvěřinové hody

  Kdy: 15. - 21. 2. 2016

  Srdečně vás zveme na zvěřinové hody, které budeme ve Slatinském Šenku pořádat ve dnech 15. až 21. února. V rámci speciálního zvěřinového menu se můžete těšit například na kančí guláš či srnčí medailonky.

 • Silvestr 2015

  Silvestr 2015Silvestr 2015

  Kdy: 31. 12. 2015

  Nevíte ještě, kde se budete bavit poslední hodiny roku 2015? Zveme vás do Slatinského Šenku, kde vám večer zpříjemní silvestrovská kapela a připravené švédské stoly s přípitkem. 

 • Mikulášská ve Slatinském Šenku

  MikulášskáMikulášská ve Slatinském Šenku

  Kdy: 4. 12. 2015

  Vezměte své ratolesti a přijďte se pobavit na Mikulášskou do naší restaurace. Na děti bude čekat živý kůň, tradičně živý čert i mikuláš a za odměnu dostanou i dárečky (pokud budou hodné).